Alinkin pestrofarebný klub  
Starý 19.12.2009, 11:55
Nezaregistrovaný
Guest

Predvolené Hodnotenie pôrodnice Dunajská Streda, NsP (rok pôrodu: 2009)

Hodnotenie pôrodnice
Pôrodnica
Dunajská Streda, NsP
Rok pôrodu
2009
Typ pôrodu
cisársky rez
Klystír
bola som pripravená z domu
Oholenie
bola som pripravená z domu
Poloha pôrodu
-
Boli ste na sále s inými rodičkami?
Nie
Stav pôrodnej sály
Moderné, pred porodom sme si vsetko poobzerali, urobili nam prehliadku, neposobilo to stresovo
Mohli ste počas prvej doby pôrodnej piť alebo jesť?
Nie
Prístup asistujúceho personálu
S personalom na sale som bola uplne spokojna, vsetci boli velmi privetivi a mili!
Prístup pôrodníka
Porodnika sme mali dohodnuteho, prisiel okamzite hoci porod prisiel necakane o den skor a v noci, bol skvely!
Mohol byť s vami pri pôrode otec dieťaťa, alebo iná osoba
Nie
Informovanosť o medikamentoch počas pôrodu
nie, vsetko sme prejednali vopred
Bolo vám dieťa ihneď po pôrode ukázané, resp. položené na brucho?
kedze som rodila cisarskym rezom, syna mi priniesli po mojom prebudeni z narkozy
Platby súvisiace s pôrodom
S manzelom sme mali manzelsky apartman, za noc 40eur formou darovacej zmluvy
Veci potrebné k pôrodu
vlastne nocne kosele, hygienicke potreby, pre babatko plienky, krem a cistiace obrusky
Vybavenie štandardnej izby
standardne izby su na sestonedeli tiez velmi prijemne, vymalovane peknymi farbami, ciste a utulne
Vybavenie nadštandardnej izby
komfort, ktory sme v manzelskom apartmane dostali bol nad ocakavania! Strava pocnuc kralovskymi ranajkami, sukromie, starostlivost a celkovy pristup personalu na sestonedeli aj personalu na novorodeneckom... na 1 s hviezdickou!!!
Vybavenie izby- pre babatko postielka, senzor dychania, velky priestranny prebalovaci pult, detska vaha a prenosny box, velka manzelska postel, stolik s 2 kozenymi kreslami, sedacia suprava, velky satnik, televizny stolik s TV, kuchynsky kutik vybaveny vsetkym potrebnym riadom, mikrovlnkou, rychlovarnou kanvicou, chladnickou
Koľko mamičiek bolo s vami na izbe?
Mala som nadštandardnú izbu len pre seba
Pomoc sestričiek
Sestricky boli velmi ustretove, starostlive, v ktorukolvek hodinu, s akou kolvek otazkou ci problemom ochotne pomohli, poradili
Podpora dojčenia
Laktacna sestra bola k dispozicii nonstop, pri odchode z nemocnice sme dostali kontakt pre pripad potreby
Strava
Strava bola pestra, prisposobena pooperacnemu stavu, chutna, vydatna, a v az velkych davkach, ranajky obsahovali vzdy napoj, jogurt, puding, pecivo, syr, pastetu, pripadne maslo, sunku a ovocie, na obed moznost vyberu prilohy, vzdy pekne servirovanie, kexik
Toalety
toaleta a kupelna velka, cista, pekna, cistiace prostriedky, kupaci, prebalovaci pult.
Rooming-in
Áno
Návštevné hodiny
ano
Iné
Za zmienku urcite stoji MUDr. Drotar, primar anesteziologie, fantasticky sympaticky clovek, velmi prijemny, jeho pristup bol velmi laskavy a trpezlivy!!! So svojim vyberom porodnice som absolutne spokojna, hoci som s ineho mesta, okresu aj kraja, vrelo odporucam tuto porodnicu, vdaka veskeremu personalu, pristupu k rodicke aj k vasmu dietatku!!!
Odpovedať s citáciou
Odpovedať

Nástroje témy
Režimy zobrazenia Hodnotiť túto tému
Hodnotiť túto tému:

Pravidlá prispievania